התמחויות

 
 

משרד עו"ד גיל פרידמן – התמחות בדין הפלילי
המשרד מתמחה בייצוג בפני כל הערכאות המשפטיות, ומלווה את הלקוחות בכל שלבי החקירה, תוך ניצול ניסיונו הרב של עו"ד גיל פרידמן בעבודה השוטפת מול זרועות האכיפה והמשפט.

 

מחיקת רישום פלילי – בשנים האחרונות ניתנה חשיבות גדולה למתן תעודת יושר ותעודת העדר רישום פלילי. תעודות ואישורים אלה מתבקשים, כיום, כמעט בכל מקום עבודה חדש, הן בתחום הציבורי בו תעודה זו הינה בבחינת מעבר סף לתחילת הליכים, והן בכל מקום פרטי הדואג לביטחון עובדיו, לשמו ולמוצריו. ראוי לציין כי גם בעת בקשה לויזות עבודה במדינות רבות ואף בוועדות קבלה ביישובים קהילתיים דורשים תעודת יושר.

 

לעתים, מעשה חד פעמי, עבירה שנעשתה בגיל צעיר, או עבירה שבוצעה כתוצאה מחוסר מחשבה רגעי במהלך חיים, עלולים להחתים את חיינו ברישום פלילי שילווה אותנו למשך שנים רבות.

 

עו"ד גיל פרידמן, כמי ששימש כראש משרד חקירות בשלוש תחנות במרחב שרון והיה ממונה על החלטות סגירה של תיקי חקירה, וכן על החלטות בדבר שליחת הטפסים למדור המידע הפלילי, מכיר לעומק את כל ההחלטות המובילות לפתיחת רישום שכזה ואת הנסיבות המהוות שיקול למחיקת הרישום.

 

המשרד יפעל מול יחידת החקירות והקצינים האחראים על הרישום, למחיקת הרישום בנסיבות המתאימות, או לסגירת התיק מעילות שאינן משאירות רישום פלילי.

 

יצוין, כי עד כה, המשרד הצליח כמעט בכל הבקשות שהגיש למשטרה למחיקה של הרישום הפלילי ולשינוי עילת הסגירה.

 

 

 ליווי בחקירה פלילית – ההיוועצות בעורך דין המתמחה בתחום הפלילי, טרם הגעתו של חשוד לחקירה הינה מכרעת, ומשפיעה באופן ישיר על תוצאותיה ועל אופן המשכו של התהליך.

 

השותפים במשרד מכירים לעומק את כל הליכי החקירה, וידעו לצפות את תוצאותיה, בהתאם לאירוע הספציפי של הלקוח.

 

המשרד ילווה את הלקוח באופן אישי ולעיתים אף פיזי, תוך מתן ייעוץ מיידי, בהתאם להתפתחויות בחקירה.

 

 

 מעצרים – המשרד מתמחה בייצוג בהארכות מעצרים בכל הערכאות.

 

חשיבות רבה ניתנת לביקור העצור, להבנה במה הוא חשוד ולמציאת לקויים בשעת המעצר, בהליכי הדיון ובאופן חקירת החשוד. בדיונים מעין אלו, יש לתת משקל רב לחלופות המעצר המוצעות בנסיבות המתאימות.

 

עו"ד גיל פרידמן הינו בעל ניסיון רב בדיונים מעין אלו, וביכולתו לדון עם החוקר או התובע המבקש את הארכת המעצר.

 

יש להפריד כראוי בין דיונים בדבר ימי המעצר, לבין דיונים בדבר בקשת מעצר עד תום ההליכים. בהליכי בקשות מעצר ימים המתבקשות על ידי יחידות החקירה, מהותו של הדיון היא סביב הצורך בימי המעצר לצורך חקירה או עקב היותו של החשוד מסוכן, או לחילופין, אפשרות שחרורו של חשוד אשר אינו מסוכן וצפוי לעמוד בתנאי החלופה.

 

 

 שימוע על פי סעיף 60א לחסד"פ – על פי התיקון לחוק, זכאי חשוד בעבירה מסוג פשע להשמיע את טענותיו בפני הפרקליט המחוזי או נציגו, טרם הגשת כתב האישום, בכדי שישקול שוב את נחיצותו של הגשת כתב האישום.

 

המשרד ילווה וייצג את הלקוח בדיונים אלה, תוך מתן דגש לניסיון הרב בתיקי פשע ויכולת העבודה אל מול הפרקליטויות ברחבי הארץ.

 

 

 ניהול הוכחות – מרבית תיקי החקירה בהם מוגש כתב אישום מסתיימים בהסדר טיעון בין התביעה להגנה.
ההחלטה בדבר הסדר שכזה, נשקלת בהתאם לראיות המוצגות, וכן נבחנת אל מול הסיכון בהרשעה ובמתן עונש חמור.

 

במידה ואין מקום בהסדר כזה, יש לנהל את תיק ההוכחות בצורה הטובה ביותר, על מנת להפיל את ראיות התביעה אחת לאחת.

 

 

 טיעונים לעונש – בטיעונים אלה, יש לכלול את מרב הנסיבות המקלות לטובת החשוד, וכן את מצבו ואת הליך שיקומו.

משרד עו"ד גיל פרידמן – התמחות בדין הפלילי

 ליווי בחקירה פלילית

מחיקת רישום פלילי

 

לווי משפטי של ישראלים עצורים במדינות מזרח אסיה ורומניה
– לעיתים נעצרים אזרחים ישראלים בחו"ל. מרביתם צעירים המסתבכים בעבירות סמים, רוכלות ועבירות דומות. במרבית המקרים, אובד זמן יקר עד שנוצר הקשר עם גורמים משפטיים ועם עורכי דין מקומיים. לנו קשרים עם משרדי עורכי דין בחלק ממדינות מזרח אסיה ורומניה, ובעתיד יורחבו הקשרים עם עורכי דין במדינות נוספות. עורך הדין אילן כץ הינו בעל ניסיון במשפט בינלאומי ומנוסה במו"מ עם גורמים משפטיים שונים.
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר